Saugus ir patogus apmokėjimas

www.thermowave.lt galite atsiskaityti grynaisiais pinigais, atlikdami mokėjimą prekių pristatymo metu, arba naudodamiesi Paysera elektronine bankininkyste.

 

  Apmokėjimas grynaisiais pinigais

Išsirinkite norimas prekes ir suformuokite prekių krepšelį, nurodykite adresą, kuriuo turi būti pristatytos prekės, pasirinkite apmokėjimo būdą "Apmokėti grynaisiais pinigais" ir patvirtinkite užsakymą. Apie numatomą siuntos su užsakytomis prekėmis pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuoti SMS žinute. Atvykus kurjeriui sumokėkite sąskaitoje nurodytą sumą.

SVARBU!

Jei užsakymą apmokėsite grynaisias pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme. Kurjeriui galima apmokėti sumą iki €1000. Jei mokama suma didesnė - pasirinkus prekių pristatymo paslaugą per kurjerį, už prekes nebus galima atsiskaityti grynais pinigais.

 

  Apmokėjimas naudojantis Paysera elektronine bankininkyste

Išsirinkite norimas prekes ir suformuokite prekių krepšelį, užpildykite pristatymo informaciją, pasirinkite pageidaujamą apmokėjimo būdą ir patvirtinkite užsakymą. Tuomet būsite nukreipti į paysera elektroninės bankininkystės puslapį arba pasirinktą banką. Atlikus apmokėjimą, būsite grąžinti į elektroninę parduotuvę. Apie numatomą siuntos su užsakytomis prekėmis pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuoti SMS žinute.

SVARBU!

Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į elektroninę parduotuvę www.thermowave.lt neperduodami.