Kas yra THERMOWAVE?

Vėjuotas Baltijos jūros pavasaris, kaitrios vasaros, lietingi niūrūs rudens mėnesiai ir speigas žiemą. Dažni klimato pokyčiai ir nuolat besikeičiančios aplinkos sąlygos nuo seno yra iššūkis Baltijos regiono gyventojams. Aktyvumas bet kokiomis sąlygomis grūdina kūną ir skaidrina protą, o patogumo jausmas užsiimant aktyvia veikla leidžia ne tik ištverti atšiaurias sąlygas, bet ir suteikia galimybę jomis mėgautis.

Siekdami skatinti naujoves ir žmogaus sugebėjimą prisitaikyti prie sunkiausių sąlygų, THERMOWAVE siekia tobulėti ir tapti pirmu pasirinkimu aukščiausios kokybės sportinei ir aktyvaus laisvailaikio aprangai.

Nepriklausomai nuo to, ar veikla užsiimate lauke, ar viduje, siekiame, kad THERMOWAVE taptų neatskiriama kiekvieno aktyvios veiklos entuziasto aprangos dalimi. Puoselėjant inovacijas, meistriškumo tradicijas bei skirdami vis didesnį dėmesį kokybei, THERMOWAVEpadės Jums patenkinti savo ambicijas ir pasiekti užsibrėžtus tikslus.

THERMOWAVE kolekcijose naudojamos medžiagos išsiskiria savo funkcionalumu. Drabužiai yra labai minkšti ir ploni, gerai priglundantys prie kūno, praleidžiantys orą ir nevaržantys judesių. Platus gaminių asortimentas suteikia vartotojui laisvę išsirinkti prekę visiems metų laikams. THERMOWAVE – šildo, kai šalta, ir vėsina, kai karšta.

 

Temperatūros valdymo sistema

THERMOWAVE gamina pirmo sluoksnio drabužius, tinkančius skirtingoms oro sąlygoms ir judėjimo intensyvumo lygiams.

Renkantis naujus sporto drabužius, visų pirma vertėtų apsvarstyti oro sąlygas bei veiklos intensyvumo lygį. THERMOWAVE drabužių asortimentas išskirtas į 4 temperatūros valdymo lygius, kurie padės pasirinkti labiausiai poreikius atitinkantį pirmo sluoksnio drabužį:

Cooler lygmens THERMOWAVE drabužiai suteikia vėsumo pojūtį sportuojant ir aktyviai leidžiant laiką šiltomis oro sąlygomis. COOLER linija puikiai tinka bėgimui, dviračių sportui šiltu metų laiku bei įvairioms treniruotėms sporto salėje.

Warmer lygmuo - tai termo drabužiai, puikiai išgarinantys drėgmę ir palaikantys optimalią kūno temperatūrą šaltesnėmis oro sąlygomis. Šie drabužiai puikiai tiks bėgimui, dviračių sportui vėsesniu oru, slidinėjimui, orientavimosi sportui ir dar eilei aktyvių veiklų.

Warm drabužiai - nepamainomi esant šaltesnei oro temperatūrai. Šaltuoju metų laiku WARM drabužius galite dėvėti slidinėdami, vaikščiodami bei įvairiose išvykose, ekspedicijose.

X-Warm linija skirta ekstremaliems išbandymams. Šie drabužiai ne tik izoliuos šilumą, tačiau ir puikiai išgarins prakaitą eksremalios veiklos metu. X-Warm linija puikiai tinka alpinizimo ekspedicijoms, ekstremaliam slidinėjimui, ilgiems žygiams labai šaltomis oro sąlygomis.

 

3 sluoksnių apsauga

Ruošdamiesi sportuoti, keliauti į kalnus ar į gamtą, susiduriame su klausimu kaip apsirengti? Tinkamas aprangos pasirinkimas turi lemiamą reikšmę tam kaip jausimės: juk svarbu ne tik nesušąlti, bet ir nesukaisti.

1 sluoksnis: Drėgmės išgarinimas. Tai bazinis sluoksnis, efektyviai pašalinantis drėgmę nuo odos ir pernešantis į kitus sluoksnius. Pirmasis THERMOWAVEⓇ sluoksnis padeda palaikytis optimalią kūno temperatūrą aktyvios veiklos metu.

2 sluoksnis: Šilumos izoliacija. Šilumos izoliacija, elastingumas, apsauga, drėgmės transportavimas ir komfortas yra pagrindiniai teisingai pasirinkto antro sluoksnio privalumai.

3 sluoksnis: Apsauga nuo stichijų. Trečio sluoksnio drabužiai - tai lyg skydas nuo išorės veiksnių:lietaus, vėjo, sniego. Trečiasis sluoksnis taip pat išleidžia perteklinę šilumą ir išgarina kūno drėgmę.

 

Sidabro jonų apdaila

SilverPlus® - higiena, apsauga ir gaivumas. Net ir po trumpo sintetinių marškinėlių dėvėjimo, medžiaga pradeda skleisti nemalonų kvapą. Tuomet jaučiamės nepatogiai ir nebenorime ilgiau dėvėti to rūbo. Tai labai nemaloni ir dažna problema. 

SilverPlus® unikali technologija suteikia gaivumo ir švaros pojūtį sidabro jonų apdailos dėka.

Visiems THERMOWAVE sintetikos gaminiams taikoma SilverPlus apdaila. Sidabro jonai sunaikina blogą kvapą gaminančias bakterijas. Aktyviai leidžiate laiką ilgiau be jokio diskomforto.

THERMOWAVE sintetikos gaminiai leis mėgautis gaivumu visos kelionės metu, todėl praleisite daugiau laiko užsiimdami savo mėgstama veikla, negu prie skalbyklės!

Kaip ilgai Silver plus apdaila saugo Jūsų drabužius? Apdaila atlaikys tiek skalbimų, kiek ir pats gaminys.

 

Medžiagos

 

THERMOWAVE funkcionalus poliesteris - tinkamas įvairiai veiklai vėsiu oru. Pagamintas iš 100% poliesterio, jis ypatingai gerai išgarina drėgmę ir palieka kūną sausą. Dėl unikalaus medžiagos mezgimo, drabužiai iš poliesterio puikiai izoliuoja šilumą ir yra lengvi bei švelnūs. Šie drabužiai taip pat yra labai lengvai prižiūrimi, todėl tai labai geras pasirinkimas Jūsų atostogoms ir išvykoms. Visiems poliesterio drabužiams taikoma sidabro jonų apdaila, kuri apsaugo nuo bakterijų ir nemalonaus kvapo.

 

 

Merino vilna - viena ploniausių vilnų, naudojamų šiuolaikinėje tekstilėje. Merino vilnos drabužiai pasižymi minkštumu ir švelnumu bei šiomis pagrindinėmis savybėmis: sulaiko šilumą, nevaržo judesių, leidžia odai kvėpuoti, natūrali antibakterinė apsauga. Žiemos metu Merino vilna veikia kaip puikus šilumos izoliatorius, o vasaros laikotarpiu atsiskleidžia vilnos savybės, leidžiančios odai kvėpuoti ir išlaikančios kūną sausą. Be puikaus šilumos sulaikymo ir odos kvėpavimo, vilna pasižymi ir natūraliomis antibakterinėmis savybėmis, apsaugančiomis nuo blogo kvapo.

 

 

 

Kopiant į kalnus, slidinėjant ar aktyviai judant - polipropilenas visuomet puikiausias pasirinkimas aktyviai veiklai. Drabužiai, pagaminti iš 100% polipropileno turi geriausias garinimo savybes ir greičiausiai perneša drėgmę nuo kūno. Šie drabužiai tobulai tinka itin aktyviai veiklai, nes nevaržo judesių ir išlaiko kūną sausą. Su polipropileno drabužiais nesušąlsite ne tik prie 0o temperatūros, bet ir prie -20o šalčio.