Greitas prekių pristatymas

Jūsų nurodytu adresu

Užsakytas prekes internetinėje parduotuvėje www.thermowave.lt pristatome visoje Lietuvoje. Jūsų užsakytas prekes pristatys mūsų partneris UAB „DPD Lietuva“.

Prekes pristatysime:

per 1 darbo dieną (jeigu apmokėjimas atliekamas iki 13:00 valandos);

per 2 darbo dienas (jeigu apmokėjimas atliekamas po 13:00 valandos);

Prekės pristatomos darbo dienomis. Visuose Lietuvos miestuose siuntinį pristatysime 8-16 val. Apie numatomą siuntos su užsakytomis prekėmis pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuoti SMS žinute. Šventiniu laikotarpiu ar į kaimo vietoves siuntimas gali užtrukti iki 7 d.d.

Pristatymo kainos

Pristatymo mokestis Lietuvoje – €3,00 (užsakymams į Kuršių Neriją imamas papildomas €20,00 už siuntinį mokestis). Jei Pirkėjo užsakymo suma (po visų jam priklausančių nuolaidų) yra €50,00 ir daugiau, pristatymas yra NEMOKAMAS (išskyrus Kuršių Neriją). Atsiskaitymo grynais pinigais siuntos pristatymo metu pasalauga yra NEMOKAMA.

Pristatymo sąlygos

Siuntos pristatomos jūsų pasirinktu adresu: į darbovietę, į namus ar kitur. Pasirinkę šį pristatymo būdą, turite nurodyti šiuos duomenis: vardą ir pavardę, tikslų pristatymo adresą, mobiliojo telefono numerį ir el. pašto adresą, kitas aplinkybes, kurios svarbios pristatymo įvykdymui (pvz.: koduotos durys, apsauga ir pan.).

Norint gauti sąskaitą-faktūrą, reikia pasirinkti asmens tipą „juridinis“ ir užpildyti įmonės rekvizitus.

Prekių priėmimas

Priimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos būklę bei pasirašykite siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam kurjeriui, padarykite nuotrauką (atsiųskite ją el. paštu: eshop@thermowave.lt) ir paprašykite surašyti pakuotės pažeidimų aktą. Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta laiku ir tvarkingai. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas ir juos buvo galima pastebėti išorinės prekių apžiūros metu.

Jei užsakymą apmokėsite grynaisias pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme. Kurjeriui galima apmokėti sumą iki €1000. Jei mokama suma didesnė - pasirinkus prekių pristatymo paslaugą per kurjerį, už prekes nebus galima atsiskaityti grynais pinigais.

Kita informacija

Užsakytas prekes išsiunčiame tik iš anksto suderinę pristatymą telefonu. Apie užsakymo patvirtinimą ir vykdymą nedelsiant informuosime jus elektroniniu paštu.

Pirkinius gali atsiimti užsakymą apmokėjęs asmuo arba kitas asmuo, nurodytas užsakymo blanke pateikus asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Būtinai išsaugokite sąskaitą faktūrą, kurią Jums atveš kurjeris. Ji bus reikalinga norint grąžinti prekes.

Detalesnę informaciją apie pristatymo sąlygas galite gauti paskambinę telefonu: +370 611 54259  arba el. paštu eshop@thermowave.lt.