Gamyboje naudojamos medžiagos

 

Merino vilna - viena ploniausių vilnų, naudojamų šiuolaikinėje tekstilėje. Merino vilnos drabužiai pasižymi minkštumu ir švelnumu bei šiomis pagrindinėmis savybėmis: sulaiko šilumą, nevaržo judesių, leidžia odai kvėpuoti, natūrali antibakterinė apsauga. Žiemos metu Merino vilna veikia kaip puikus šilumos izoliatorius, o vasaros laikotarpiu atsiskleidžia vilnos savybės, leidžiančios odai kvėpuoti ir išlaikančios kūną sausą. Be puikaus šilumos sulaikymo ir odos kvėpavimo, vilna pasižymi ir natūraliomis antibakterinėmis savybėmis, apsaugančiomis nuo blogo kvapo.

 

 

 

THERMOWAVE funkcionalus poliesteris - tinkamas įvairiai veiklai vėsiu oru. Pagamintas iš 100% poliesterio, jis ypatingai gerai išgarina drėgmę ir palieka kūną sausą. Dėl unikalaus medžiagos mezgimo, aksesuarai iš poliesterio puikiai izoliuoja šilumą ir yra lengvi bei švelnūs. Šie aksesuarai taip pat yra labai lengvai prižiūrimi, todėl tai labai geras pasirinkimas Jūsų atostogoms ir išvykoms. Visiems poliesterio aksesuarams taikoma sidabro jonų apdaila, kuri apsaugo nuo bakterijų ir nemalonaus kvapo.

 

 


 

Kopiant į kalnus, slidinėjant ar aktyviai judant - polipropilenas visuomet puikiausias pasirinkimas aktyviai veiklai. Drabužiai, pagaminti iš 100% polipropileno turi geriausias garinimo savybes ir greičiausiai perneša drėgmę nuo kūno. Šie drabužiai tobulai tinka itin aktyviai veiklai, nes nevaržo judesių ir išlaiko kūną sausą. Su polipropileno drabužiais nesušąlsite ne tik prie 0o temperatūros, bet ir prie -20o šalčio.