Tomo Vaitkaus marškinėliai trumpomis rankovėmis #332km

12,50 EUR 25,00 EUR (Sutaupote 12,50 EUR)
 • APRAŠYMAS

  Dviratininko Tomo Vaitkaus marškinėliai trumpomis rankovėmis #332km pasižymi labai geru drėgmės išgarinimu bei oro pralaidumu. Marškinėliai tinka tiek aktyviam laisvalaikiui, tiek ir siekiant asmeninių sporto pasiekimų. THERMOCOOL™ medžiaga yra padengta antibakterine sidabro jonų apdaila, apsaugančia nuo blogo prakaito kvapo.

  Marškinėlių istorija prasidėjo šią vasarą po Tomo Vaitkaus lažybų, jog nuo Klaipėdos iki Vilniaus nuvažiuos greičiau nei per 9 valandas. Važiavimą gyvai transliavo Delfi, o apie projektą rašė daugybė žiniasklaidos priemonių. Velomaratono dalyviai turėjo išskirtinę galimybę pirmieji įsigyti proginus marškinėlius, o nuo 2015 metų spalio mėnesio marškinėlius jau galima įsigyti ir internetu.

  Marškinėlių dizainą kūrė pats dviratininkas Tomas Vaitkus su THERMOWAVE® dizainere. Ant marškinėlių puikuojasi T. Vaitkaus simbolis - stilizuotas Vytis. Prisijunk prie Lietuvos dviratininkų šeimos ir tu!

  Audinys: Dėl unikalaus audinio mišinio, THERMOCOOL™ medžiaga greitai išgarina drėgmę. Audinys yra sukurtas taip, kad padidėtų drėgmės išgarinimo plotas ir drėgmė būtų operatyviai pašalinta nuo medžiagos. Taip pat, THERMOCOOL™  audinyje yra užtikrinama itin gera oro cirkuliacija.

  Elastanas audiniui suteikia tamprumą, elastingumą ir formą.

  Savybės:

  • puikus drėgmės išgarinimas;
  • odos kvėpavimas;
  • sidabro jonų apdaila;
  • plokščios siūlės nedirgina odos.

  Tinkamiausia veikla: Dviračių sportas

  Sudėtis: 90% THERMOCOOL™, 10% Elastanas.

  MODELIO KODAS: 7382TV-105

 • PRIEŽIŪROS INSTRUKCIJA

     

  • Švelnus skalbimas. Skalbti ne aukštesnėje, kaip 40o C vandenyje.
  • Balinti draudžiama (nerekomenduojama).
  • Džiovinti džiovyklėje draudžiama (nerekomenduojama).
  • Lyginimo temperatūra iki 110o C.
  • Švelnus cheminis valymas tetrachloretanu.
  • Nenaudoti minkštiklio.
 • DYDŽIŲ LENTELĖ

  Marškinėliai tinka ir vyrams, ir moterims.


   

   

 • PRISTATYMAS IR PREKIŲ GRAŽINIMAS

  Pristatymas jūsų nurodytu adresu

  Prekes pristatysime:

  per 1 darbo dieną (jeigu apmokėjimas atliekamas iki 13:00 valandos);

  per 2 darbo dienas (jeigu apmokėjimas atliekamas po 13:00 valandos);

  Prekės pristatomos darbo dienomis. Visuose Lietuvos miestuose siuntinį pristatysime 8-16 val. Šventiniu laikotarpiu ar į kaimo vietoves siuntimas gali užtrukti iki 7 d.d.

  Pristatymo kainos

  Pristatymo mokestis Lietuvoje – €3,00 (užsakymams į Kuršių Neriją imamas papildomas €20,00 už siuntinį mokestis). Jei Pirkėjo užsakymo suma (po visų jam priklausančių nuolaidų) yra €50,00 ir daugiau, pristatymas yra NEMOKAMAS (išskyrus Kuršių Neriją). Atsiskaitymo grynais pinigais siuntos pristatymo metu pasalauga yra NEMOKAMA.

  Pristatymo sąlygos

  Siuntos pristatomos jūsų pasirinktu adresu: į darbovietę, į namus ar kitur. Pasirinkę šį pristatymo būdą, turite nurodyti šiuos duomenis: vardą ir pavardę, tikslų pristatymo adresą, mobiliojo telefono numerį ir el. pašto adresą, kitas aplinkybes, kurios svarbios pristatymo įvykdymui (pvz.: koduotos durys, apsauga ir pan.).

  Norint gauti sąskaitą-faktūrą, reikia pasirinkti asmens tipą „juridinis“ ir užpildyti įmonės rekvizitus.

  Prekių priėmimas

  Jei užsakymą apmokėsite grynaisias pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme. Kurjeriui galima apmokėti sumą iki €1000. Jei mokama suma didesnė - pasirinkus prekių pristatymo paslaugą per kurjerį, už prekes nebus galima atsiskaityti grynais pinigais.

  Kita informacija

  Pirkinius gali atsiimti užsakymą apmokėjęs asmuo arba kitas asmuo, nurodytas užsakymo blanke pateikus asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Būtinai išsaugokite sąskaitą faktūrą, kurią Jums atveš kurjeris. Ji bus reikalinga norint grąžinti prekes.

  Detalesnę informaciją apie pristatymo sąlygas galite gauti paskambinę telefonu: +370 611 54259 arba el. paštu eshop@thermowave.lt

   

  Grąžinimas

  Internetinėje parduotuvėje www.thermowave.lt įsigytą prekę galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo dienos, jei internetu pirkta prekė Jums netiko. Grąžinamą prekę galite pakeisti į kitą prekę arba susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

  Pinigus už prekę Jums grąžinsime per 10 darbo dienų nuo prekės pristatymo mums dienos.

  Nusprendę pakeisti arba grąžinti prekę, susisiekite su mumis elektroniniu paštu eshop@thermowave.lt arba telefonu +37062640783, ir mes jums atsiųsime prekių grąžinimo ar keitimo formą, kurią užpildę pristatykite mums kartu su grąžinama ar keičiama preke bei prekės pirkimą įrodančiais dokumentais (PVM sąskaitą faktūra), kuriuos pristatėme Jums kartu su preke.

  Keičiamą arba grąžinamą prekę galite atsiųsti kurjeriu, registruotu paštu arba tiesiogiai atvykti šiuo adresu:

  UAB OMNITEKSAS, eShop, Raudondvario pl. 93, Kaunas LT-47184, Lietuva.

Prekė įdėta į krepšelį
Eiti į krepšelį

Nepakankamas prekių likutis sandėlyje!
 • LT Signature Pro Bibs TOMAS VAITKUS CYCLING VYRAMS LT Signature Pro Bibs 36,00 EUR 119,99
 • LT Signature Pro Jersey TOMAS VAITKUS CYCLING VYRAMS LT Signature Pro Jersey 30,00 EUR 99,99
 • Marškinėliai trumpomis rankovėmis MERINO LIFE VYRAMS Marškinėliai trumpomis rankovėmis 29,95 EUR 59,90
 • Marškinėliai trumpomis rankovėmis MERINO LIFE VYRAMS Marškinėliai trumpomis rankovėmis 29,95 EUR 59,90